معجزات و کرامات

جواد پور جعفر نقل کرامات حضرت ابوالفضل

جریان از این قرار است که، در زیرزمین حسینیه چاهی برای فاضلاب زده میشود، ولی برخلاف انتظار و عادت در ۲۰ متری چاه آب شیرین و گوارا از برکت سقای کربلا ظاهر میشود به طوری که مانع کندن چاه میشود. اهالی بعد از خبر شدن از این معجزه با حیرت و تعجبآور با شور و علاقه وصفناپذیر همه ظرف به دست در جلوی حسینیه در صف طولانی برای استشفا به همدیگر سبقت میگیرند، و عدهای هم با دلو آب را کشیده بین مردم تقسیم میکنند. در مدت چندین ماه هر روز این کار ادامه داشته و خیلی از مریضها و گرفتارها با استشفاء از آب حسینیه شفا یافته و حل مشکل میشود، تنها یک نمونه از آنها را یک نفر به نام حمزه که خادم حسنیه هم بوده برای بنده تعریف کرد که یک خانم شدیدا مریض بوده و از دکترها مایوس شده بوده از آب حسینیه استشفا میکند و شفا میگیرد و هنوز هم با سلامتی کامل زندگی میکند. در پایان نتیجهگیری میکنم که ظاهر شدن آبی شیرین در عمق کم آنهم در خاک کویر قم و بدون چاه
[صفحه ۳۵۶]
عمیق در نزدیکی حسنیه غیر از معجزه و عنایت سقای کربلا چیز دیگری نبوده و نمیتواند باشد.
حضرت خواسته با این معجزه به همه بفهماند آب که مایع حیاط مادی و معنوی جهان خلقت است و هر کس بخواهد از آب حیاط ابدی بهرهمند بشود؟ باید به سقای کربلا «قمر بنیهاشم» متوسل بشود تا از مشک آب آن بزرگوار سیراب گردد و الا محکوم به مرگ و نابودی است.
لازم به تذکر است: متاسفانه فعلا از آن آب و چاه خبری نیست به علل ناشناختهای چاه مسدود شده است، امید است که هیئت امنا و اهالی ارزش این معجزه و عنایت حضرت را به خودشان دانسته و دوباره آن چاه را احیا نمایند، باشد که حضرت باز هم عنایتی نموده همان آب شیرین را به جوش بیاورد و تا ظهور حضرت بقیه الله الاعظم حجه بن الحسن عجل الله تعالی فرجه الشریف، از این معجزه که افتخار اهالی و مایه عبرت دیگران است باز مریضان و تشنه کامان سیراب و جان تازه بگیرند. انشاء الله.
ارادتمند شما شیخ جواد پور جعفر امام جماعت حسینیه قمر بنیهاشم ((ع)).
برگرفته از کتاب چهره درخشان قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیه السلام نوشته آقای علی ربانی خلخالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *