معجزات و کرامات

شفا با ختم یا کاشف الکرب عن وجه الحسین

شفا با ختم یا کاشف الکرب عن وجه الحسین

خطیب بزرگوار، حجه الاسلام والمسلمین آقاى حاج شیخ محمدعلى رسولى اراکى ، در یادداشتهاى خویش به نقل دو کرامت پرداخته اند بترتیب یاد مى کنیم :
در تیرماه سال ۱۳۶۸ شمسى مطابق با ذیعقده الحرام سال ۱۴۰۹ ق ، در بیمارستان فیروزآبادى بسترى بودم . روزى دیدم دکتر سیدمصطفى بهشتى ، پزشک معالج من ، دیر به بیمارستان آمد و در عین حال ناراحت نیز هست . سؤ ال کردم : وضع و حال شما امروز مثل همیشه نیست ؟!
گفت : دخترم را، که در یکى از بیمارستانهاى تهران بسترى است ، عمل کرده اند و وضع ناراحت کننده اى دارد. همان شب بعضى از بستگانم از قم به بیمارستان فیروزآبادى آمدند و امانت حضرت آیه الله العظمى آقاى گلپایگانى را به من رساندند.
ایشان شنیده بودند که من مریض شده و در بیمارستان بسترى هستم ، لذا شیشه آبى را که با تربت حضرت سیدالشهداء علیه السلام ممزوج شده بود، براى من فرستاده بودند. بنده مقدارى از آن را خوردم و قطره اى را نیز به چشم خود مالیدم و فرداى آن روز، دکتر را صدا زدم و از وضع دخترش سؤ ال کردم . توضیح داد و گفت : احتیاج به دعا دارد.
گفتم : وقتى بنا شد از بیمارستان بروید هدیه اى به شما مى دهم که آقا فرستاده است . نزدیک ظهر آمد و من شیشه را دادم ، و گفتم : امشب ، در فلان ساعت معین ، من مشغول ختمى مى شوم ، شما ساعتى بعد از آن ، مقدارى از این آب را او بدهید بخورد ان شاء الله مؤ ثر است . آن شب ، در ساعت مقرر توسل به حضرت ابوالفضل علیه السلام را شروع کردم و بعد نیز ختم یا کاشف الکرب عن وجه الحسین علیه السلام اکشف کربى بحق اخیک الحسین علیه السلام را دو سه بار تکرار کردم . فردا دکتر آمد و شیشه را نیاورد، ولى خوشحال بود.
گفتم : دکتر، حال مریضه چه طور است ؟
گفت : طبق دستور شما عمل شد، یک ساعت بعد از آن مریضه چشم باز کرد، با آنکه سه روز بى هوش افتاده بود، و گفت : تشنه ام . مادرش بقیه آب شیشه را به او داد.
صبح گفت : غذا مى خواهم ! به دکترش گفتند: دوباره او را معاینه کند، وقتى که معاینه کرد و گفت : خیلى عجیب است ، حال او بهبود یافته است ، چه شده ؟! جریان را به وى گفتیم . گفت : مقدارى سوپ هم به وى بدهید. دادیم و ناراحتى یى پیش نیامد.
دکتر گفت : وضع او بى اندازه رضایت بخش است ! روز بعد دکتر آمد و به من گفت : اصل جریان را برایم بگو، چه کرده اى ؟ جریان آب تربت و نیز ختم یا کاشف الکرب عن وجه الحسین بحق اخیک الحسین علیه السلام را برایش گفتم . بى اندازه خوشحال شد و بعد به این و آن تذکر مى داد. این است نتیجه توسل به حضرت باب الحوائج ، قمر بنى هاشم ، ابوالفضل العباس علیه السلام و تربت حضرت سیدالشهداء امام حسین بن على بن ابى طالب علیه السلام .

۲ Comments

  1. علي اكبر

    لطفا اگر امکانش هست مطالب سایت را برای من هم روی جمیل بفرستید با تشکر فراوان

  2. عیسی بهشتی

    اجرکم عندالله

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *