معجزات و کرامات

عزیز الله معافی خراسانی و عنایت حضرت ابوالفضل

مولف محترم کتاب ارزشمند چهرهی درخشان حضرت ابوالفضل العباس (ع) ضمن عرض سلام، معروض میدارد از قول جناب حجه الاسلام مرحوم آقای شیخ عزیز الله معافی خراسانی مولف کتاب باب الولایه که دو جلد آن منتشر گردیده، برای این جانب نقل کرد:
در عنفوان جوانی در کشور هندوستان دچار مریضی سختی گردیده و زردی گرفته بودند. و در بیمارستان همان کشور بستری شده و حال ایشان خیلی وخیم شده به حدی که بیهوش روی تخت بیمارستان به سر میبرده و کبد ایشان در اثر زردی ورم نموده و در حالت به اصطلاح پزشکی «کما» به سر میبردند. پزشک ایشان فردی مسیحی بوده ایشان گفتند: میشنیدم در آن حالت «کما» که بودم دکتر و پرستار میگفتند که لحظات آخر عمر خود را میگذراند.
در این حال نقطهی نورانی بر دیوار اطاق بیمارستان مشاهده نمودم که کمکم بزرگ
[صفحه ۳۷۸]
شد به حدی که دیدم آقای بزرگواری وارد اتاق گردید. از چهره و شمایل و رشادت او متوجه شدم وجود نازنین باب الحوائج حضرت قمر بنیهاشم ابوالفضل العباس (ع) است.
آقا عنایتی به بنده فرمود و مرا شفا مرحمت کرد. به هوش آمدم، دیدم که درد و مریضی از بدنم بیرون رفته و ورم شکم رو به بهبودی نهاد و از بین رفت، به برکت عنایات حضرت عباس (ع) خوب شدم. پرستارها حال و وضع بنده را که مشاهده نمودند پزشک مسیحی را خبر نمودند و ایشان آمد و بعد از معاینه گفتهی مرا تصدیق نمود و مرا ترخیص نمود.
برگرفته از کتاب چهره درخشان قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیه السلام نوشته آقای علی ربانی خلخالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *