معجزات و کرامات

علی کورانی لبنانی نقل کرامت حضرت ابوالفضل

جناب حجه الاسلام والمسلمین عالم فرزانه آقای حاج شیخ علی کورانی لبنانی ساکن حوزهی علمیهی قم در تاریخ ۱۹ / ۱ / ۷۸ شمسی در منزل آیه الله العظمی مرحوم حاج سید محمدرضا موسوی گلپایگانی (ره) فرمودند:

۵٫ شخصی به نام خلیل ابوراشد (مسیحی) در کویت مشغول کار بود. او سخت بیمار شد و پس از این بیماری سخت فلج شد. پزشکان معالج وی جوابش کردند و گفتند:
حالا که مردنی هستی، به لبنان برو.
گفت: این جا بمیرم بهتر است، جنازهام را به لبنان ببرید. و به وی گفتند: حداکثر یک ماه دیگر زنده میمانی. شب تاسوعا فرا رسید، یکی از همکاران او، او را
[صفحه ۵۷۴]
میبیند که وضعش خیلی خراب است. به او میگوید: شما چرا به حضرت اباالفضل العباس قمر بنیهاشم (ع) متوسل نمیشوید پاسخ میدهد. من به تمام قدیسان متوسل شدهام اما نتیجه نگرفتهام باز به او میگوید: شما به حضرت ابوالفضل العباس قمر بنیهاشم (ع) متوسل شو.
در جواب میگوید: شما برایم متوسل شوید که حرف شما را گوش میکنند. میگوید: خودت متوسل بشو چون خاندان اهلبیت (ع) کریم و بزرگوارند. برای این عزیزان مسیحی کلیمی و شیعه و… فرقی نمیکند این جا بود که خلیل (ابوراشد) خودش به حضرت قمر بنیهاشم ابوالفضل العباس (ع) متوسل میشود و همان شب تاسوعا میخوابد. در خواب شخصی را با لباس سفید و قیافهی زیبا و بلند قامت میبیند و میفهمد که این همان حضرت ابوالفضل العباس (ع) است آن انسان ملکوتی آمده و میفرماید: خلیل، بلند شو. خلیل میگوید: نمیتوانم. آقا میفرماید: میتوانی، بلند شو. مریض فلج از خواب بیدار میشود و میبیند الحمدلله به دست دستگیر عالم حضرت قمر بنیهاشم اباالفضل العباس (ع) شفا گرفته است.
پس از این خواب و گرفتن شفا به دکترهای قبلی مراجعه میکند و دکترها همه تعجب میکنند و میگویند: این قصه چیز غیر عادی است. شایان ذکر است، در اثر فلج که پس از آن مریضی سخت او پیدا کرده بود، بچهدار هم نمیشد اما پس از این که شفا پیدا کرد، خداوند به او فرزندی عنایت فرمود و اسمش را عباس گذاشت. الآن عباس ابوراشد در لبنان زندگی میکند.
بر گرفته از کتاب چهره درخشان قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیه السلام نوشته آقای علی ربانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *