معجزات و کرامات

موفقیت عمل جراحی مغز توسل به آقا ابوالفضل العباس

حجهالاسلام والمسلمین آقای سید حسین موسوی مازندرانی از علمای حوزهی علمیهی قم نوشتهاند:
داستان توسل این جانب سید حسین موسوی و پدر و مادرم، برای استشفای
[صفحه ۴۴۹]
اخوی جانبازم به نام سید جلال موسوی، در سال ۱۳۶۴ شمسی به حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) از این قرار بوده است: ایشان در جنگ تحمیلی، زمان عملیات بدر ۱۷ / ۱ / ۱۳۶۴ به سختی مجروح شدند، به طوری که مدتی بیهوش شده، و بیناییش را از دست داده بود و قادر به حرف زدن و راه رفتن هم نبود. پدرم در محل خودمان (بابلسر مازندران) ایام دههی عاشورا اطعام میکنند. به پدر و مادرم تلفن کردم و گفتم: به آقا ابوالفضل العباس (ع) متوسل شوید. خود بنده نیز به امام رووف و مهربان حضرت علی بن موسی الرضا – علیه آلاف التحیه و الثناء – و حضرت قمر بنیهاشم (ع) توسل جستم.
پس از توسل، دکتر گفت: ایشان باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و برای این کار امضا هم از ما گرفت تا اگر خدای نکرده حادثهای رخ داد مسئولیتی نداشته باشد، و اضافه کرد که، باید اول مغز سر وی جراحی بشود و ممکن است در زیر عمل بمیرد. ولی در اثر توسلات، عمل جراحی با موفقیت انجام شد و او به هوش آمد. پس از آن چشمش را جراحی کردند و در پی آن نیز، جراحیهای پا و دست و غیره انجام گرفت، و خلاصه ۱۲ عمل جراحی در بدن این سید بزرگوار به عمل آمد که همهی آنها با موفقیت انجام شد.
اطبا متفقا گفته بودند که وی تا سه سال از ازدواج ممنوع میباشد، ولی او ازدواج کرد و صاحب فرزند نیز شد! ما همهی این موفقیتها را از کرامت امام رضا (ع) و عموی بزرگوارش، حضرت باب الحوائج قمر بنیهاشم (ع)، میدانیم. نذری هم برای آن دو بزرگوار کرده بودیم که انجام گرفت.
برگرفته از کتابچهره درخشان قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیه السلام نوشته علی ربانی خلخالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *