معجزات و کرامات

کرامات حضرت ابوالفضل در شهر سلطان پور

۷٫ در شهر سلطان پور یک یادگاری به نام درگاه حضرت ابوالفضل العباس (ع) بنا شده است. این مقام ملکوتی بیرون از آبادی قرار دارد. رئیس نیروگاه برق منطقه، یک شب به خانه رفت، دید برق خانهاش خراب شده است. هر چه تلاش کرد برق را روشن کند روشن نشد و بالاخره مجبور شد همان طور در تاریکی بخوابد.
در عالم رویا دید یک شخصیت بزرگی به ایشان فرمود: تو به فکر خانهی خودت هستی، ولی خانهی فرزندم تاریک است. پرسید شما که هستید و خانهی فرزندتان کجاست؟ آن شخصیت بزرگوار فرمود: خانهی فرزندم در این شهر و در فلان محل قرار دارد. رئیس نیروگاه برق از خواب بیدار شد و به آن محل رفت، دید شب تاریک است و هیچ کس در آنجا نیست.
به نظرش آمد که خواب مزبور حقیقت ندارد. دوباره به منزل برگشت ولی از رویایی که دیده بود آرامش نداشت و خوابش نبرد. صبح فردا دستور داد به این یادگار برق کشیده شود.
مامورین آمدند و به آنجا برق کشیدند. مردم محل سوال کردند: چه خبر است و ماجرا از چه قرار است؟! رئیس نیروگاه خواب خود را تعریف کرد و مردم فهمیدند این یک بشارت است.
از آن زمان تاکنون چندین هزار نفر از این مقام شفا گرفتهاند و بیست و چهار ساعته جمعیت زیادی در آنجا حضور دارند و به عنایت حضرت، از خداوند متعال شفا میگیرند. تعداد زیادی نیز شیعهی اثنی عشری شدهاند و این مقام در حال حاضر مقبول خاص و عام قرار دارد.
[صفحه ۴۷۸]
بر گرفته از کتاب چهره درخشان قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیه السلام نوشته آقای علی ربانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *