معجزات و کرامات

کرامات حضرت ابوالفضل نقل شیخ فضل الله شفیعی قمی

جناب حجهالاسلام آقای حاج شیخ فضلالله شفیعی قمی، حامی و مروج مکتب اهل بیت (ع)، طی نامهای به انتشارات مکتبالحسین (ع)، سه کرامت زیر را یادآور شدهاند:
۱٫ حقیر در سال ۱۳۵۵ تهران منبر میرفتم. یکی از گویندگان برایم نقل کرد:
در محلی ده شب منبر میرفتم. یکی از شبها بعد از منبر نوجوانی مرا به خانهای دعوت کرد و گفت پدرم با شما کار دارد. پس از ورود به خانهی مزبور، شخصی را در روی تخت مشاهده کردم که بیمار بود. وی مرا کنار خود طلبید و گفت: آقای محترم، من شخصی مسیحی هستم و مسلمان نیستم؛ ولی به ابوالفضل شما اعتقاد دارم. دکتر مرا جواب کرده و این مرضی که دارم خوبشدنی نیست. پدرم با این مرض مرد، برادرم هم با این مرض مرد، من هم با همین مرض ساعت آخر عمر را سپری میکنم. اگر شما شفای مرا از حضرت ابوالفضل العباس (ع) بگیری، قول میدهم که مسلمان شوم.
من بدنم لرزید! با این بیمار رو به موت چه کنم؟! بالاخره برای شفای او متوسل به حضرت ابوالفضل العباس (ع) شدم. یکی دو شب از مجلس مانده بود، نوجوان پیدا شد و بعد از منبر مرا به خانه دعوت کرد. پیش خود گفتم: حتما آن مرد مرده
[صفحه ۵۸۷]
است و ما رسوا شدیم! متزلزل و نگران، همراه او رفتم. داخل خانه که شدم دیدم آن مرد از روی تخت پایین آمده است، تا چشمش به من افتاد بنا کرد گریه کردن و گفت:
دیدی گفتم ابوالفضل شما بابالحوائج است، به من عنایت کرد و من خوب شدم. الآن شهادتین را بگو تا من مسلمان شوم.آری، از برکت حضرت ابوالفضل العباس (ع) من شفا یافته، اسلام اختیار کردهام و شیعه شدهام!
بر گرفته از کتاب چهره درخشان قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس علیه السلام نوشته آقای علی ربانی خلخالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *