معجزات و کرامات

کرامت هشتاد و هشتم حضرت ابوالفضل به سنی

از مرجع عالیقدر جهان تشیع حضرت آیه اللّه العظمی مرحوم حاج سید محمد حسینی شیرازی رحمه الله از آقای سید مهدی بلور فروش در کربلاء بدون واسطه چنین نقل شده:
یک زن سنی از کردها که ایام نوروز (۱) به کربلاء می آیند، نزد من آمد و از مغازه مقداری جنس خرید و گفت: من کسی را ندارم، آیا می توانم شب را در منزل شما باشم؟
ص: ۱۳۲

۱- به یکم فروردین هر سال تا سیزده روز بعد از آن ایام نوروز می گویند که متأسفانه بعضی گرفتار خرافات شده و بعضی قداست هایی که از ناحیه دین وارد نشده برای آن ایام قائل می شوند.
گفتم: مانعی ندارد.
وقتی به منزل ما آمد به همسرم گفته بود که من نزدیک ده سال است که ازدواج کرده ام اما صاحب اولاد نشده ام.
زنم به او گفته بود: شما به حضرت اباالفضل العبّاس علیه السلام متوسل شوید و نذر کنید که اگر تا نوروز سال بعد صاحب فرزند شدید هر چه طلا در دست و گردن دارید نذر حضرت اباالفضل العبّاس علیه السلام باشد.
سال بعد ایام نوروز که زوّار برای زیارت به کربلاء هجوم آورده بودند و من نیز سرم شلوغ بود، ساعت ۲ بعد از ظهر به منزل رفتم، دیدم تمام کوچه و حیات منزل ما پر از افراد کرد است، بسیار نگران شده، با زحمت فراوان خودم را به صحن خانه رساندم و زنم را صدا کردم که این چه وضعی است و این ها را چه کسی به خانه راه داده است؟
با خنده گفت: چیزی نیست بیا بالا.
گفتم: مسأله چیست؟
گفت: آن زن کرد سال گذشته یادت هست؟ با فرزندش آمده که طلاهایش را به حضرت اباالفضل العبّاس علیه السلام تقدیم کند، این ها هم همگی افراد نازا هستند که آمده اند به حضرت اباالفضل العبّاس علیه السلام متوسل شوند و طلاهای خویش را نذر آن حضرت کنند.
برگرفته از کتاب ابوالفضل العباس علیه السلام نوشته آقای قاسم رجبیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *